Futbol Base: agenda i resultats

Llegenda Partit jugat. Partit guanyat. Partit ajornat. Partit suspès. Descansa.

ALEVÍ

ALEVÍ A (0 - 6) FUNDACIO U. E. CORNELLA "B"

ALEVÍ B (3 - 2) ATHLETIC VILADECANS C. F. "A"

ALEVÍ C (1 - 2) FUNDACIO U. E. CORNELLA "D"

C. F. CIUDAD COOPERATIVA "C" (3 - 5) ALEVÍ D

F. C. SANTFELIUENC "F" (0 - 1) ALEVÍ E

ALEVÍ F (7 - 2) Pª BLAUGRANA VALLIRANA "C"

F. C. SANTFELIUENC "J" (4 - 7) ALEVÍ G

ALEVÍ H (6 - 1) BARCELONISTA TERLENKA "D"


8 equips.


ALEVÍ FEMENÍ

BARCELONISTA TERLENKA "A" (0 - 6) ALEVÍ FEMENÍ A


1 equip.


BENJAMÍ

BENJAMÍ A (1 - 1) U. E. VILASSAR MAR "A"

FUNDACIO P. E. EUROPA "D" (0 - 1) BENJAMÍ B

F. C. BARCELONA "E" (8 - 3) BENJAMÍ C

BENJAMÍ D (3 - 3) F. C. LEVANTE LAS PLANAS "A"

BENJAMÍ E (4 - 3) C. F. CAN VIDALET "B"

BENJAMÍ F (1 - 5) C. F. MARTORELL "D"

BENJAMÍ G DESCANSA

SPORTING GAVA 2013 F. C. "D" (5 - 3) BENJAMÍ H


8 equips.


BENJAMÍ FEMENÍ

BENJAMÍ FEMENÍ A DESCANSA


1 equip.


CADET

CADET A (2 - 0) U. D. SAN MAURO "A"

A. E. PRAT "B" (0 - 2) CADET B

C. D. FONTSANTA FATJO "B" (0 - 8) CADET C

CADET D (3 - 3) U. D. MARIANAO POBLET "B"


4 equips.


CADET/JUVENIL FEMENÍ

CADET FEMENI (1 - 1) C. E. ESPARREGUERA

JUVENIL FEMENÍ A (0 - 1) C. E. LLERONA "C"


2 equips.


INFANTIL

DIUMENGE 17/03/2019 13:30h. SUSPES > INFANTIL A - A. E. PIERA "A"
A. E. PRAT "A" (3 - 2) INFANTIL B

Pª BARC. SANT VICENÇ "A" (0 - 4) INFANTIL C

INFANTIL D (3 - 0) C. F. GAVA MAR "C"

U. E. TORRELLES "A" (1 - 4) INFANTIL E

INFANTIL F (2 - 2) ESCOLA F. BASE PAPIOL "A"


6 equips.


INFANTIL FEMENÍ

INFANTIL FEMENÍ A (3 - 2) C. F. ALZAMORA "A"


1 equip.


JUVENIL

U. E. SANT JOAN DESPI "A" (0 - 2) JUVENIL A

JUVENIL B (3 - 1) U. D. MARIANAO POBLET "C"

C. F. MOLINS DE REI "A" (4 - 2) JUVENIL C

INCRESA ATLETICO C. F. "A" (6 - 3) JUVENIL D

JUVENIL E (0 - 5) A. E. PRAT "C"


5 equips.


PREBENJAMÍ

SANT ESTEVE SESROVIRES C. F. (1 - 15) PREBENJAMÍ A

PREBENJAMÍ B (7 - 0) C. F. CORBERA "B"

PREBENJAMÍ C (0 - 0) JORNADA LUDICO ESPORTIVA CONSELL ESPORTIU

PREBENJAMI D (0 - 0) JORNADA LUDICO ESPORTIVA CONSELL ESPORTIU


4 equips.


PRIMER EQUIP

C. F. REUS DEPORTIU "B" (3 - 3) PRIMER EQUIP


1 equip.


PROMESES

PROMESES A (0 - 0) JORNADA LUDICO ESPORTIVA CONSELL ESPORTIU

PROMESES B (0 - 0) JORNADA LUDICO ESPORTIVA CONSELL ESPORTIU


2 equips.


VETERANS

SP. MASQUEFA (1 - 2) VETERANS


1 equip.




Jornada anterior



ALEVÍ

ALEVÍ A (0 - 6) C. E. SABADELL "A"

U. D. VISTA ALEGRE "A" (8 - 5) ALEVÍ B

C. F. CORBERA "A" (4 - 3) ALEVÍ C

ALEVÍ D (4 - 3) FUNDACIO U. E. CORNELLA "E"

ALEVÍ E (1 - 3) E. F. GAVA "L"

U. E. CASTELLDEFELS "G" (13 - 2) ALEVÍ F

ALEVÍ G (1 - 10) E. F. GAVA "H"

C. F. GAVA MAR "B" (5 - 8) ALEVÍ H


8 equips.


ALEVÍ FEMENÍ

ALEVÍ FEMENÍ A DESCANSA


1 equip.


BENJAMÍ

F. C. BARCELONA "A" (11 - 0) BENJAMÍ A

BENJAMÍ B (2 - 0) E. F. GAVA "F"

BENJAMÍ C (3 - 5) C. F. MARTORELL "A"

ATLETIC SANT JUST F. C. "B" (6 - 2) BENJAMÍ D

C. E. ESPARREGUERA "C" (5 - 3) BENJAMÍ E

FUNDACIO U. E. CORNELLA "O" (3 - 3) BENJAMÍ F

BENJAMÍ G (2 - 2) C. F. MARTORELL "F"

BENJAMÍ H (2 - 4) U. D. VILADECANS "C"


8 equips.


BENJAMÍ FEMENÍ

C. D. FONTSANTA FATJO "A" (3 - 4) BENJAMÍ FEMENÍ A


1 equip.


CADET

C. D. RIBES "A" (0 - 5) CADET A

CADET B (2 - 1) U. E. CASTELLDEFELS "B"

CADET C (5 - 0) C. F. SANT JUST DESVERN "A"

CADET D (1 - 0) U. E. SANT JOAN DESPI "B"


4 equips.


CADET/JUVENIL FEMENÍ

LLIÇA D'AMUNT (2 - 2) CADET FEMENI

JUVENIL FEMENÍ A DESCANSA


2 equips.


INFANTIL

U. E. SANT SADURNI "A" (0 - 5) INFANTIL A

INFANTIL B (4 - 2) C. F. CIUDAD COOPERATIVA "A"

INFANTIL C (0 - 2) SANT ESTEVE SESROVIRES C. F. "A"

INFANTIL D (3 - 0) ATLETIC DELTA PRAT "A"

INFANTIL E (0 - 7) C. F. BEGUES "A"

U. E. SANT JOAN DESPI "C" (12 - 1) INFANTIL F


6 equips.


INFANTIL FEMENÍ

INFANTIL FEMENÍ A (6 - 2) F. C. LEVANTE LAS PLANAS "B"


1 equip.


JUVENIL

JUVENIL A (4 - 1) F. A. ESPLUGUENC "A"

F. A. ESPLUGUENC "B" (1 - 0) JUVENIL B

JUVENIL C (4 - 2) Pª RECREATIVA SANT FELIU "A"

JUVENIL D (0 - 5) E. F. OLESA "A"

U. D. VILADECANS "B" (5 - 0) JUVENIL E


5 equips.


PREBENJAMÍ

PREBENJAMÍ A (3 - 1) JUAN XXIII

U. E. SANT JOAN DESPI "B" (1 - 3) PREBENJAMÍ B

U. E. CASTELLDEFELS (0 - 5) PREBENJAMÍ C

AMERICAN SCHOOL (6 - 4) PREBENJAMI D


4 equips.


PRIMER EQUIP

U. E. CASTELLDEFELS "A" (2 - 0) PRIMER EQUIP


1 equip.


PROMESES

SPORTING GAVA 2013 F. C. (3 - 2) PROMESES A

PROMESES B (5 - 0) U. E. SANT ILDEFONS


2 equips.


VETERANS

VETERANS (3 - 1) LA PALMA


1 equip.