Futbol Base

Resultats cap de setmana 19 i 20 de novembre

DIA HORA CLUB LOCAL RL RV EQUIP VISITANT TERRENY JOC
DIUMENGE 12:00 PRIMER EQUIP 0 1 CF BALAGUER MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 18:00 VETERAN AE PIERA MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 18:15 MARINA AT suspes AMATEUR B MPAL. L’HOSPITALET CENTRE
DISSABTE 16:00 JUVENIL A 2 1 UE CASTELLDEFELS MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DIUMENGE 17:15 JUVENIL B 0 3 UD VILADECANS MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 20:00 CADET A 1 2 EF OLESA 87 MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DIUMENGE 15:00 UD CORNELLÀ 4 0 CADET B MPAL. DE CORNELLA
DIUMENGE 10:30 CE ESPARREGUERA 0 3 CADET C MPAL. ESPARREGUERA
DISSABTE 13:00 CADET D 1 10 CF BEGUES MPAL. BARRI CASABLANCA ST. BOI
DISSABTE 14:00 INFANTIL A 5 1 CF CIUDAD COOPERATIVA MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DIUMENGE 9:30 INFANTIL B 14 0 CF CAN VIDALET MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 12:45 CCD TURO DE LA PEIRA 0 15 INFANTIL C MPAL. TURO PEIRA
DISSABTE 9:00 E.E. LLOR 3 3 INFANTIL D EUSEBIO GUELL
DISSABTE 10:00 EF GAVÀ 4 5 ALEVÍ A MPAL. CAN TORELLO
DISSABTE 11:45 EF GAVÀ 0 3 ALEVÍ B MPAL. CAN TORELLO
DIUMENGE 15:45 ALEVÍ C 2 6 CD ALMEDA MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DIUMENGE 15:45 ALEVÍ D 19 3 UD SECTOR MONTSERRATINA MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 11:45 EF GAVÀ 1 11 ALEVÍ E MPAL. CAN TORELLO
DISSABTE 11:00 ALEVÍ F 9 0 UE SANT JOAN DESPÍ MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 11:30 UE CASTELLDEFELS 4 1 ALEVÍ G MPAL. ELS CANYARS
DISSABTE 9:00 AT SANT JUST 3 6 ALEVÍ H MPAL. SANT JUST DESVERN
DISSABTE 13:00 CF GAVÀ MAR 7 1 ALEVÍ I MPAL. CAN TINTORER
DISSABTE 10:00 F.P. EUROPA 3 1 BENJAMÍ A MPAL. L’ALIGA
DIUMENGE 11:30 CF IGUALADA 2 5 BENJAMÍ B ESTADI LES COMES IGUALADA
DIUMENGE 14:30 BENJAMÍ C 2 7 F.E. HOSPITALET AT MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DIUMENGE 14:30 BENJAMÍ D 3 3 Pª BLANC I BLAVA ST FELIU MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 10:30 FA ESPLUGUENC 2 5 BENJAMÍ E MPAL. SALT DE PI
DISSABTE 9:30 BENJAMÍ F 3 2 FC LEVANTE LAS PLANAS MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 9:30 BENJAMÍ G 2 9 CF GAVÀ MAR MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 8:50 UE CASTELLDEFELS 4 2 BENJAMÍ I MPAL. ELS CANYARS
DISSABTE 10:00 SANT ANDREU DE LA BARCA ASS 5 1 PREBENJAMÍ A CAN SALVI
DISSABTE 12:30 PREBENJAMÍ B 3 2 SANT ANDREU DE LA BARCA ASS MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 9:00 AT INCRESA 1 9 PREBENJAMÍ C MPAL RICARD GINEBREDA(INCRESA)
DISSABTE 12:30 PROMESES 3 3 UD SECTOR MONTSERRATINA MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DIUMENGE 19:30 AMATEUR FEMENÍ 2 5 CD FONTSANT FATJO MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 14:00 CF REUS DEPORTIU 4 1 CADET/JUVENIL FEMENÍ MPAL. LA PASTORETA
DISSABTE 11:00 ALEVÍ/INFANTIL FEMENÍ 7 2 CF LEVANTE LAS PLANAS MPAL. JOAN BAPTISTA MILA
DISSABTE 12:00 ANOIA CE 7 0 PREBENJAMÍ/BENJAMÍ FEMENÍ MPAL. VILANOVA CAMI (CAN TITO)