Partits cap de setmana: 28 i 29 de gener – També disponible en l’APP
DIA | HORA | PARTIT | TERRENY JOC |
DIUMENGE | 17:00 | REUS ESPORTIU-PRIMER EQUIP | NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS |
DISSABTE | 18:00 | VETERANS-FC CASABLANCA | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 20:00 | AMATEUR B-CF CORBERA | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 16:00 | JUVENIL A-AE PRAT | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 20:00 | CF GAVÀ MAR-JUVENIL B | MPAL. CAN TINTORER |
DISSABTE | 11:00 | CF MARTORELL-CADET A | COMPLEX ESP. TORRENT LLOPS |
DIUMENGE | 10:00 | CADET B -CF IGUALADA | MPAL. BARRI CASABLANCA ST. BOI |
DIUMENGE | 12:00 | FC SANT ESTEVE DE SES ROVIRES-CADET C | MPAL. SANT ESTEVE SESROVIRES |
DIUMENGE | 14:00 | FC LEVANTE LAS PLANAS-CADET D | MPAL. LES PLANES ST JOAN DESPI |
DISSABTE | 13:30 | UD SECTOR MONTSERRATINA-INFANTIL A | MPAL. TORRE-ROJA |
DISSABTE | 12:30 | INFANTIL B-CF CIUDAD COOPERATIVA | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 14:15 | INFANTIL C-VILLA OLÍMPICA | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 14:15 | CF CAN VIDALET-INFANTIL D | MPAL. EL MOLI (Can Vidalet) |
DIUMENGE | 10:30 | CF IGUALADA-ALEVÍ A | ESTADI LES COMES IGUALADA |
DIUMENGE | 9:30 | MARTORELL ASS ESP-ALEVÍ B | COMPLEX ESP. TORRENT LLOPS |
DIUMENGE | 10:15 | ALEVÍ C-FC CAN BUXERES | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DIUMENGE | 10:15 | ALEVÍ D-SPORTING GAVÀ | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DIUMENGE | 10:00 | SALES VILADECANS-ALEVÍ E | MPAL. TORRE-ROJA |
DISSABTE | 9:30 | ALEVÍ F – OLESA 87 | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
ALEVÍ G DESCANSA | |||
ALEVÍ H DESCANSA | |||
DISSABTE | 9:00 | UD FONTSANTA FATJÓ-ALEVÍ I | MPAL. FONTSANTA – FATJO |
DIJOUS | 19:00 | BENJAMÍ A-UD CORNELLA | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DIUMENGE | 12:00 | TERLENKA-BENJAMÍ B | MPAL. CAN ESTRUCH |
DIUMENGE | 9:00 | BENJAMÍ C-CD SANT GABRIEL | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 11:00 | BENJAMÍ D-UD SECTOR MONTSERRATINA | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 12:15 | UE SANT ILDEFONS-BENJAMÍ E | MPAL. SANT ILDEFONS |
DIUMENGE | 11:45 | BENJAMÍ F-ESPARREGUERA CF | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DIUMENGE | 11:45 | BENJAMÍ G-SALES VILADECANS | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 10:30 | FC SANTFELIUENC-BENJAMÍ I | MPAL. LES GRASSES |
DIUMENGE | 9:00 | PREBENJAMÍ A-CF CIUDAD COOPERATIVA | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DIUMENGE | 10:00 | Pª BLAUGRANA VALLIRANA-PREBENJAMÍ B | MPAL. VALLIRANA |
DISSABTE | 11:00 | UE SANT ILDEFONS-PREBENJAMÍ C | MPAL. SANT ILDEFONS |
DISSABTE | 11:00 | PROMESES A-SPORTING GAVÀ | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DIUMENGE | 10:00 | FC LEVANTE LAS PLANAS-AMATEUR FEMENÍ | MPAL. LES PLANES ST JOAN DESPI |
DIUMENGE | 12:00 | CD MORELL-CADET/JUVENIL FEMENÍ | MPAL. EL MORELL |
DISSABTE | 9:00 | FC CERDANYOLA-ALEVÍ/INFANTIL FEMENÍ | MPAL. LA BÒBILA |
DISSABTE | 9:30 | PREBENJAMÍ/BENJAMÍ FEMENÍ-CF MOLINS DE REI | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA |
DISSABTE | 18:45 | MPAL. SANT JUST DESVERN | |
DISSABTE | 18:00 | MPAL. JOAN BAPTISTA MILA | |
DISSABTE | 15:45 | MPAL. BARRI CASABLANCA ST. BOI | |
DISSABTE | 18:00 | MPAL. BARRI CASABLANCA ST. BOI |