Agenda i resultats

Llegenda Partit jugat. Partit guanyat. Partit ajornat. Partit suspès. Descansa.

ALEVÍ

ALEVÍ A - F. C. BARCELONA "C"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 11:30h.

C. E. L'HOSPITALET "D" - ALEVÍ B
ESTADI MPAL. L'HOSPITALET DE LLOBREGAT
DIUMENGE 25/02/2018 10:00h.

ALEVÍ C - C. F. CUBELLES "C"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 11:30h.

U. E. CORNELLA "E" - ALEVÍ D
MPAL. DE CORNELLA
DISSABTE 24/02/2018 14:45h.

ALEVÍ E - C. F. BEGUES "B"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 11:30h.

C. F. MOLINS DE REI "D" - ALEVÍ F
MPAL. JOSEP RAICH
DISSABTE 24/02/2018 13:15h.

SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 "C" - ALEVÍ G
MPAL. LA GUARDIA
DISSABTE 24/02/2018 13:15h.

U. E. SANT JOAN DESPI "E" - ALEVÍ H
MPAL. CASC ANTIC
DISSABTE 24/02/2018 11:15h.

F. C. SANTFELIUENC "H" - ALEVÍ I
MPAL. ESTADI D'ATLETISME LES GRASES
DISSABTE 24/02/2018 10:30h.


9 equips.


ALEVÍ FEMENÍ

ALEVÍ FEMENÍ A - C. F. PALLEJA "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 11:30h.

FUNDACIO ESPORTIVA GRAMA "A" - ALEVÍ FEMENÍ B
MPAL. LES OLIVERES
DISSABTE 24/02/2018 14:00h.


2 equips.


AMATEUR FEMENÍ

C. D. RIUDOMS "A" - AMATEUR FEMENÍ A
MPAL. RIUDOMS
DISSABTE 24/02/2018 15:30h.


1 equip.


BENJAMÍ

F. C. BARCELONA "A" - BENJAMÍ A
CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DIUMENGE 25/02/2018 10:30h.

BENJAMÍ B - Pª BARC. 5 COPES "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 10:15h.

BENJAMÍ C - C. F. CAN BUXERES "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 10:15h.

C. F. BEGUES "A" - BENJAMÍ D
MPAL. BEGUES
DISSABTE 24/02/2018 10:30h.

BENJAMÍ E - E. F. GAVA "H"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 09:00h.

C. F. SANT JUST DESVERN "A" - BENJAMÍ F
MPAL. SANT JUST
DISSABTE 24/02/2018 10:20h.

BENJAMÍ G - A. E. MARTORELL "E"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 09:00h.

BENJAMÍ H - C. F. MOLINS DE REI "C"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 10:15h.

BENJAMÍ I - E. F. GAVA "I"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 10:15h.


9 equips.


BENJAMÍ FEMENÍ

BENJAMÍ FEMENÍ A DESCANSA


1 equip.


CADET

CADET A DESCANSA

C. D. FONTSANTA FATJO "B" - CADET B
MPAL. FONTSANTA FATJO
DISSABTE 24/02/2018 15:30h.

BARCELONISTA TERLENKA "C" - CADET C
MPAL. CAN ESTRUCH
DIUMENGE 25/02/2018 10:30h.

CADET D - C. F. MOLINS DE REI "B"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 15:45h.

CADET E - SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 14:00h.


5 equips.


CADET/JUVENIL FEMENÍ

CADET JUVENIL FEMENÍ A - C. F. BEGUES "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 13:00h.


1 equip.


INFANTIL

INFANTIL A - C. F. PALLEJA "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 14:45h.

INFANTIL B - F. C. SANTFELIUENC "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 16:15h.

U. E. SANT SADURNI "A" - INFANTIL C
MPAL. LA TRIOLA
DIUMENGE 25/02/2018 12:00h.

FUNDACIO U. E. CORNELLA "B" - INFANTIL D
MPAL. ALMEDA
DIUMENGE 25/02/2018 12:00h.

FUNDACIO U. E. CORNELLA "E" - INFANTIL E
MPAL. ALMEDA
DIUMENGE 25/02/2018 09:00h.

INFANTIL F - Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DIUMENGE 25/02/2018 17:45h.


6 equips.


INFANTIL FEMENÍ

U. D. VILADECANS "B" - INFANTIL FEMENÍ A
MPAL. VILADECANS
DISSABTE 24/02/2018 11:30h.


1 equip.


JUVENIL

U. D. VILADECANS "A" - JUVENIL A
MPAL. VILADECANS
DISSABTE 24/02/2018 19:45h.

U. E. SANT ILDEFONS "D" - JUVENIL B
MPAL. SANT ILDEFONS
DIUMENGE 25/02/2018 14:00h.


2 equips.


PREBENJAMÍ

PREBENJAMÍ A - E. F. GAVA "E"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 13:00h.

PREBENJAMÍ B - C. F. CIUDAD COOPERATIVA
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 09:00h.

PREBENJAMÍ C - E. F. BASE PAPIOL
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 09:00h.


3 equips.


PRIMER EQUIP

C. F. GAVA "A" - PRIMER EQUIP
ESTADI MPAL. LA BOBILA
DIUMENGE 25/02/2018 17:00h.


1 equip.


PROMESES

PROMESES A - F. C. SPORTING GAVA "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ
DISSABTE 24/02/2018 13:00h.

F. C. SPORTING GAVA "B" - PROMESES B

DISSABTE 24/02/2018 10:00h.

PROMESES C DESCANSA


3 equips.




Jornada anterior



ALEVÍ

E. F. GAVA "B" (2 - 4) ALEVÍ A

ALEVÍ B (4 - 1) C. F. CAN VIDALET "A"

A. E. PRAT "B" (3 - 2) ALEVÍ C

ALEVÍ D (1 - 0) C. F. CIUDAD COOPERATIVA "B"

ALEVÍ E (4 - 0) F. A. ESPLUGUENC "C"

C. F. CORBERA "C" (8 - 4) ALEVÍ F

F. C. LEVANTE LAS PLANAS "B" (3 - 10) ALEVÍ G

SANT ANDREU DE LA BARCA "D" (5 - 5) ALEVÍ H

BARCELONISTA TERLENKA (8 - 4) ALEVÍ I


9 equips.


ALEVÍ FEMENÍ

ALEVÍ FEMENÍ A (0 - 14) F. C. SANTFELIUENC "A"

UNIFICACIÓN BELLVITGE "A" (1 - 3) ALEVÍ FEMENÍ B


2 equips.


AMATEUR FEMENÍ

AMATEUR FEMENÍ A (1 - 4) C. E. L'HOSPITALET "A"


1 equip.


BENJAMÍ

BENJAMÍ A (1 - 2) U. E. VILASSAR DE MAR "A"

F. C. MARTINENC "B" (5 - 2) BENJAMÍ B

F. C. BARCELONA "C" (12 - 0) BENJAMÍ C

BENJAMÍ D (2 - 2) Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A"

BENJAMÍ E (11 - 0) C. D. FONTSANTA FATJO "C"

F. C. SPORTING GAVA "C" (4 - 1) BENJAMÍ F

C. D. ALMEDA "B" (1 - 4) BENJAMÍ G

C. E. ESPARREGUERA "A" (8 - 0) BENJAMÍ H

BENJAMÍ I (4 - 4) A. E. PRAT "E"


9 equips.


BENJAMÍ FEMENÍ

BENJAMÍ FEMENÍ A (2 - 2) ESCOLA THAUS


1 equip.


CADET

C. F. SANT JUST DESVERN "A" (0 - 11) CADET A

CADET B (2 - 1) SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA "A"

FUNDACIO U. E. CORNELLA "B" (1 - 2) CADET C

CADET D (6 - 2) A. E. ABRERA "B"

CADET E (0 - 2) C. F. MARTORELL "D"


5 equips.


CADET/JUVENIL FEMENÍ

CADET JUVENIL FEMENÍ A DESCANSA


1 equip.


INFANTIL

A. E. MARTORELL "A" (1 - 2) INFANTIL A

U. E. CORNELLA "D" (2 - 1) INFANTIL B

INFANTIL C (3 - 0) C. E. ANOIA "A"

C. D. FONTSANTA FATJO "C" (2 - 2) INFANTIL D

INFANTIL E (3 - 1) C. F. MOLINS DE REI "B"

INFANTIL F (2 - 4) C. D. FONTSANTA FATJO "B"


6 equips.


INFANTIL FEMENÍ

INFANTIL FEMENÍ A (3 - 1) C. F. PALLEJA "A"


1 equip.


JUVENIL

JUVENIL A (3 - 0) F. C. LEVANTE LAS PLANAS "A"

JUVENIL B (7 - 2) C. D. FONTSANTA FATJO "B"


2 equips.


PREBENJAMÍ

PREBENJAMÍ A (1 - 4) E. F. OLESA "A"

ESCUELA ALEMANA (4 - 2) PREBENJAMÍ B

C. F. SANT JUST DESVERN (10 - 1) PREBENJAMÍ C


3 equips.


PRIMER EQUIP

PRIMER EQUIP (2 - 2) F. C. TERRASSA "A"


1 equip.


PROMESES

FUNDACIO U. E. CORNELLA (0 - 2) PROMESES A

PROMESES B (6 - 3) C. E. ESPARREGUERA

PROMESES C DESCANSA


3 equips.