Agenda i resultats

Llegenda Partit jugat. Partit guanyat. Partit ajornat. Partit suspès. Descansa.

ALEVÍ

F. C. SANTFELIUENC "A" - ALEVÍ A
MPAL. LES GRASES Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 12:00h.
FITXA DEL PARTIT

ALEVÍ B - U. E. CORNELLA "F"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 10:30h.
FITXA DEL PARTIT

C. D. RIBES "B" - ALEVÍ C
ZONA ESP. BOSC DE PLAÇA Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 11:30h.
FITXA DEL PARTIT

ALEVÍ D - C. F. MOLINS DE REI "B"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 09:00h.
FITXA DEL PARTIT

U. D. VISTA ALEGRE "B" - ALEVÍ E
MPAL. CAN VINADER Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 09:00h.
FITXA DEL PARTIT

ALEVÍ F - A. E. PIERA "C"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 10:30h.
FITXA DEL PARTIT

Pª RECREATIVA SANT FELIU "A" - ALEVÍ G
MPAL. FALGUERA Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 10:00h.
FITXA DEL PARTIT

ALEVÍ H - SPORTING GAVA 2013 F. C. "F"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 09:00h.
FITXA DEL PARTIT

ALEVÍ I DESCANSA


9 equips.


ALEVÍ FEMENÍ

C. F. BEGUES "A" - ALEVÍ FEMENÍ A
MPAL. BEGUES Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 10:00h.
FITXA DEL PARTIT

ALEVÍ FEMENÍ B DESCANSA


2 equips.


AMATEUR FEMENÍ

AMATEUR FEMENÍ A - C. F. CUNIT "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 19:00h.
FITXA DEL PARTIT


1 equip.


BENJAMÍ

BENJAMÍ A - GIMNASTIC MANRESA "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 14:30h.
FITXA DEL PARTIT

C. F. IGUALADA "C" - BENJAMÍ B
ESTADI MPAL. LES COMES Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 10:00h.
FITXA DEL PARTIT

C. F. CIUDAD COOPERATIVA "A" - BENJAMÍ C
MPAL. DANI JARQUE Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 10:15h.
FITXA DEL PARTIT

BENJAMÍ D - U. E. CASTELLDEFELS "C"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 12:00h.
FITXA DEL PARTIT

BENJAMÍ E DESCANSA

BENJAMÍ F - U. E. TORRELLES "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 12:00h.
FITXA DEL PARTIT

ATLETIC SANT JUST F. C. "D" - BENJAMÍ G
MPAL. SANT JUST DESVERN Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 09:00h.
FITXA DEL PARTIT

C. F. MARTORELL "D" - BENJAMÍ H
COMPLEX ESP. TORRENT DELS LLOPS Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 12:00h.
FITXA DEL PARTIT

BENJAMÍ I DESCANSA


9 equips.


BENJAMÍ FEMENÍ


Sense partits encara programats.


CADET

C. F. CAN VIDALET "C" - CADET A
MPAL. EL MOLI Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 19:00h.
FITXA DEL PARTIT

CADET B - FUNDACIO U. E. CORNELLA "D"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 18:45h.
FITXA DEL PARTIT

CADET C - U. E. TORRELLES "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 15:00h.
FITXA DEL PARTIT

C. F. PALLEJA "A" - CADET D
MPAL. PALLEJA Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 13:15h.
FITXA DEL PARTIT

CADET E DESCANSA


5 equips.


CADET/JUVENIL FEMENÍ

BASE MARC BARTRA C. F. "A" - CADET JUVENIL FEMENÍ A
MPAL. BANYERES Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 16:00h.
FITXA DEL PARTIT


1 equip.


INFANTIL

INFANTIL A - E. F. OLESA "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 15:45h.
FITXA DEL PARTIT

U. E. CASTELLDEFELS "A" - INFANTIL B
MPAL. ELS CANYARS Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 13:00h.
FITXA DEL PARTIT

BASE VILANOVA LA GELTRU "A" - INFANTIL C
MPAL. VILANOVA I LA GELTRU
DISSABTE 21/04/2018 16:00h.
FITXA DEL PARTIT

INFANTIL D - F. C. SANTFELIUENC "E"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 17:15h.
FITXA DEL PARTIT

INFANTIL E - U. E. CASTELLDEFELS "C"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 13:30h.
FITXA DEL PARTIT

BARCELONISTA TERLENKA "C" - INFANTIL F
MPAL. CAN ESTRUCH Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 13:30h.
FITXA DEL PARTIT


6 equips.


INFANTIL FEMENÍ

INFANTIL FEMENÍ A - R. C. D. ESPANYOL "A"
MUNICIPAL DE CASABLANCA Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 13:00h.
FITXA DEL PARTIT


1 equip.


JUVENIL

A. E. PRAT "B" - JUVENIL A
MPAL. SAGNIER Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 17:30h.
FITXA DEL PARTIT

JUVENIL B - C. D. ALMEDA "B"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 17:00h.
FITXA DEL PARTIT


2 equips.


PREBENJAMÍ

PREBENJAMÍ A - A. E. ABRERA "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DIUMENGE 22/04/2018 14:30h.
FITXA DEL PARTIT

PREBENJAMÍ B - COLEGIO ALEMAN
MUNICIPAL DE CASABLANCA Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 10:00h.
FITXA DEL PARTIT

PREBENJAMÍ C - SANT JUST DESVERN
MUNICIPAL DE CASABLANCA Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 10:00h.
FITXA DEL PARTIT


3 equips.


PRIMER EQUIP

PRIMER EQUIP - C. F. POBLA MAFUMET "A"
JOAN BAPTISTA MILÀ Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 12:00h.
FITXA DEL PARTIT


1 equip.


PROMESES

PROMESES A - U. D. MARIANAO POBLET
MUNICIPAL DE CASABLANCA Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 11:30h.
FITXA DEL PARTIT

PROMESES B - F. C. LEVANTE LAS PLANAS
MUNICIPAL DE CASABLANCA Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 11:30h.
FITXA DEL PARTIT

PROMESES C - F. C. LEVANTE LAS PLANAS
MUNICIPAL DE CASABLANCA Com arribar
DISSABTE 21/04/2018 11:30h.
FITXA DEL PARTIT


3 equips.




Jornada anterior



ALEVÍ

ALEVÍ A (7 - 1) U. E. SANT ILDEFONS "A"

C. F. SANTA EULALIA "B" (8 - 2) ALEVÍ B

ALEVÍ C (6 - 2) U. E. SANT JOAN DESPI "C"

C. F. MARTORELL "B" (2 - 7) ALEVÍ D

ALEVÍ E (4 - 0) C. F. GAVA MAR "B"

Pª JOVE DE LES ROQUETES "C" (8 - 4) ALEVÍ F

ALEVÍ G (6 - 1) C. E. ESPARREGUERA "D"

Pª BLANC BLAVA ST. FELIU "A" (7 - 2) ALEVÍ H

ALEVÍ I DESCANSA


9 equips.


ALEVÍ FEMENÍ

ALEVÍ FEMENÍ A (0 - 14) FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A"

ALEVÍ FEMENÍ B (0 - 5) INFANTIL FEMENI A


2 equips.


AMATEUR FEMENÍ

FUNDACIO ESP. HOSPITALET AT. "A" (4 - 3) AMATEUR FEMENÍ A


1 equip.


BENJAMÍ

FUNDACIO P. E. EUROPA "A" (5 - 2) BENJAMÍ A

BENJAMÍ B (0 - 8) F. C. BARCELONA "D"

BENJAMÍ C (1 - 7) U. E. CASTELLDEFELS "A"

C. F. CIUDAD COOPERATIVA "B" (4 - 2) BENJAMÍ D

FUNDACIO U. E. CORNELLA "E" (0 - 16) BENJAMÍ E

U. E. CORNELLA "J" (7 - 0) BENJAMÍ F

BENJAMÍ G (1 - 2) C. F. CAN VIDALET "B"

BENJAMÍ H (2 - 5) SANT ESTEVE SESROVIRES C. F. "A"

BENJAMÍ I (2 - 2) Pª BLAUGRANA VALLIRANA "C"


9 equips.


BENJAMÍ FEMENÍ

BENJAMÍ FEMENÍ A (5 - 3) F. C. LEVANTE LAS PLANAS


1 equip.


CADET

CADET A (10 - 0) U. D. VILADECANS "C"

U. D. VILADECANS "E" (0 - 2) CADET B

U. D. MARIANAO POBLET "C" (4 - 1) CADET C

CADET D (4 - 5) FUNDACIO U. E. CORNELLA "C"

C. F. VINYETS MOLI VELL "A" (2 - 2) CADET E


5 equips.


CADET/JUVENIL FEMENÍ

CADET JUVENIL FEMENÍ A (0 - 2) C. F. MOLINS DE REI "A"


1 equip.


INFANTIL

C. F. CORBERA "A" (4 - 1) INFANTIL A

INFANTIL B (0 - 2) C. D. FONTSANTA FATJO "A"

INFANTIL C (2 - 0) C. F. BLANCA SUBUR "A"

SPORTING GAVA 2013 F. C. "A" (0 - 0) INFANTIL D

U. E. TORRELLES "A" (2 - 1) INFANTIL E

INFANTIL F (1 - 8) U. D. SECTOR MONTSERRATINA "A"


6 equips.


INFANTIL FEMENÍ

INFANTIL FEMENÍ A (5 - 0) ALEVI FEMENI B


1 equip.


JUVENIL

JUVENIL A (2 - 1) BARCELONISTA TERLENKA "B"

ATLETIC DELTA PRAT C. F. "A" (1 - 2) JUVENIL B


2 equips.


PREBENJAMÍ

FUNDACIO U. E. CORNELLA "B" (6 - 0) PREBENJAMÍ A

U. E. CASTELLDEFELS (3 - 3) PREBENJAMÍ B

C. E. MASQUEFA (9 - 0) PREBENJAMÍ C


3 equips.


PRIMER EQUIP

F. C. SANTFELIUENC "A" (2 - 1) PRIMER EQUIP


1 equip.


PROMESES

C. F. CIUDAD COOPERATIVA (2 - 2) PROMESES A

PROMESES B (0 - 2) U. E. SANT ILDEFONS

PROMESES C DESCANSA


3 equips.